Oops...
Slider with alias electronics not found.
ELECTRONICS
New
  • New
  • Featured
  • Top Sellers

پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS در بسیاری از پروژه ها در سراسر جهان استفاده میشود و امتحان خود را میلیون ها بار پس داده است.

یکی از مزایای پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS این است که فضای نصب ناچیزی را اشغال می‌کند و از طراحی ماژولار بهره می‌برد. تعداد زیادی از پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS می‌تواند برای بسط دادن یک پروژه و یا شروع یک پروژه جدید به کار رود سیماتیک به استمرار و کیفیت شناخته شده و ابزاری هست که شما می‌توانید نسبت به آینده پروژه خود روی آن حساب کنید این قطعات توسط نرم‌افزار TIA PORTAL برنامه نویسی می‌شوند.

با این که تکنولوژی همواره در حال پیشرفت هست بخش اتوماسیون صنعتی نیز همواره از این قائده مستثنی نبوده و همیشه دنباله رو پیشرفت تکنولوژی در حال توسعه خود بوده.

یکی از قابلیت‌های کار آمد پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS توانایی افزایش حافظه با استفاده از کارت حافظه می‌باشد. پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS به عنوان کنترل کننده اصلی در خط تولید استفاده می‌شود به سبب قدرت پردازش بالایی که دارا می‌باشد.

ناگفته نمایند جهت برنامه نویسی کردن و استفاده از این CPU نیاز به دانش راجب به اتوماسیون صنعتی می‌باشد و همچنین نیاز‌مند آشنایی با نرم افزار Step7 می‌باشد.

استانئارد‌های این پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS به شرح زیر می‌باشد:

Inc:ULS08 تجهیزات کنترل صنعتی CSAC22.2NO.142 انجمن استاندارد کانادا و استانداردهای اتحادیه اروپا را نیز کسب کرده است PG کابل برای برنامه نویسی پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS استفاده می‌شود به وسیله آن میتوان چندین CPU را به هم متصل کرد و همچنین با دیگر CPUهای PLCS7 ارتباط برقرار کرد. به وسیله‌ی کابل پروفی‌باس می‌توان چندیدن CPU را به هم متصل کرد.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS

خانواده پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS از ماژول های زیر تشکیل شده است: کنترلر جمع و جور با اجراهای متفاوت در انواع مختلف کنترل کننده های AC یا DC با برد گسترده ، گسترش کنترلر به طور مستقیم بر روی CPU

فضای نصب پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS

ماژول های مختلف سیگنال دیجیتال و آنالوگ،  ماژول ارتباطی (RS232 / RS485) برای ارتباط ، از طریق اتصال نقطه به نقطه، سوئیچ اترنت با ۴ پورت برای اجرای بسیاری از توپولوژی های مختلف شبکه، واحد تغذیه تثبیت شده PS 1207 ، ولتاژ خطV AC  ۱۱۵/۲۳۰ ، دارای ولتاژ ۲۴ ولت DC

 استانداردهای بین المللی پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS :

VDE ، UL ، CSA و FM ، ISO 9001

موارد استفاده پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS

استفاده از پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS  در سیستم های جایگذاری ، سیستم های نوار نقاله، آسانسور و پله برقی، تجهیزات حمل و نقل مواد، ماشین آلات فلزکاری، دستگاه های بسته بندی، دستگاه های چاپ، دستگاه های نساجی، سیستم های اختلاط، کارخانه های تصفیه آب شیرین

استفاده از پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS تصفیه خانه های فاضلاب، نمایشگرهای خارجی، ایستگاه های توزیع برق، کنترل دمای اتاق، کنترل سیستم گرمایش / سرمایش

استفاده از پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS در مدیریت انرژی، سیستم های ضد حریق، تهویه هوا، کنترل روشنایی، کنترل پمپ، سیستم های کنترل امنیت

پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS مجهز به ارتباطات مختلف است

مکانیسم پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS :

 رابط PROFINET انتگرال

 اتصال نقطه به نقطه از طریق ماژول های ارتباطی

رابط PROFINET

رابط انتفاعی PROFINET ارتباط با:

 دستگاه برنامه نویسی

 دستگاه های HMI

 سایر کنترلرهای SIMATIC

در پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS پروتکل های زیر پشتیبانی می شوند:

 TCP / IP

 ISO-on-TCP• ارتباط S7

در پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS  موارد زیر قابل اتصال است:

دستگاه برنامه نویسی PG و رایانه های شخصی از طریق کابل استانداردCAT5

S7-1200 با ویژگی های زیر مشخص می شود:

 عملیات بدون عارضه در پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS :

دستورات استاندارد قدرتمند و ساده برای استفاده

همراه با نرم افزار برنامه نویسی کاربر پسند

ویژگی های استثنایی در زمان واقعی:

عملکردهای ویژه وقفه ، شمارنده سریع و خروجی پالس

اجازه استفاده حتی با فرآیندهای حساس به زمان.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS با برنامه های ملی و بین المللی مطابقت دارد

استانداردها پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS :

 UL 508

 CSA C22.2 شماره ۱۴۲

 FM کلاس I ، div. 2 ، گروه A ، B ، C ، D؛ T4A کلاس I ، منطقه ۲ ، IIC ، T4

 VDE 0160

 EN 61131-2

 الزامات بخشنامه EMC مطابق با

EN 50081-1 ، ۵۰۰۸۱-۱ و ۵۰۰۸۲-۲

پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS به سبب قدرت فوق‌العاده بالای پردازش خود ملقب به ستون فقرات کنترل کننده‌های هوشمند در صنعت هست و برای کار‌های فشرده و پیچیده‌تر بسیار کار آمد هستند.

همیشه انتخاب ابزار مناسب جهت استفاده در اتوماسیون صنعتی به یک معضل تبدیل شده است چرا که باید براساس برنامه و نوع عملکرد تعیین شود. خوشبختانه پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS به سبب منعطف پذیر بودن خود در صنعت گزینه بسیار کارآمدی است. پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS دارای انواع مختلفی می‌باشد که توسط مهندسین آلمانی شرکت زیمنس طراحی شده است و این شرکت نیز همواره در حال بهبود کیفیت پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS می‌باشد لازم به ذکر است که این کنترلر یکی از ایمن ترین هاست.

قطعات پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS به راحتی قابل تهیه می‌باشد از این نظر اپراتورهای کارخانجات با اطمینان خاطر می‌توانند اقدام به خرید کنند.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS برای عملکردهای نیمه سنگین و سنگین طراحی شده است پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS بسیار کار آمد و قدرتمند می‌باشد.

عملکرد همزمان چندین سی پی یو به وسیله یک کنترل کننده مرکزی از ویژگی‌های پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS است. با این قابلیت کار‌های پیچیده تقسیم شده و بین مابقی کنترل کننده‌ها پخش می‌شود. پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS دارای رابط هایی هست که مستقیما به CPU متصل می شوند به عنوان مثال برای فرایند کنترل به بخش های مختلفی تقسیم می شوند مانند کنترل بخش HMI و برنامه نویسی یک خط برای اجزای کنترل حرارتی و اتصال مورد نیاز به سیستمهای ERP و MES

طراحی مدولار و بدون فن ، سطح بالایی از قابلیت ارتقاء ، گزینه های گسترده ارتباطی و شبکه ای ، اجرای ساده ساختارهای توزیع شده و کاربر پسند ، پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS را به یک راه حل ایده آل حتی برای خواستارترین کارها در میانه تا زیاد تبدیل کرده است. در صورت گسترش پروژه در هر بازه زمانیای کنترلر میتواند به وسیله ماژول قابلیتهایش افزایش یابد.

سیستم اتوماسیون پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS از لحاظ طراحی مدولار است. دارای طیف گسترده ای از ماژول ها است که می توانند به صورت جداگانه استفاده شوند.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS در واقع یک PLC کوچک به شمار می رود که جایگزین مناسب سیستم های رله ای است و تعداد محدودی ورودی و خروجی را پشیبانی می کند. پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS برای کنترل دستگاه های کوچک مانند سیستم های تراشکاری اتومات و موارد مشابه استفاده می شود. پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS ارزان، غیرمازولار و قابلیت گسترش محدودی دارد که شامل یک سری از کارت های جانبی برای ارتباط با اینورتر و مثال ان می باشد.و به سه زبان LAD,STL,FBD قابل برنامه نویسی است. چند مدل از پپی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS :CPU221-222-224-226-226XM می باشد.CPU221 قابلیت گسترش را ندارد ولی CPU222 تا ۲ مازول توسعه می یابد.

توجه:برای download برنامه پپی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS نیاز به یک رابط ppi وrs232داریم.

مدهای کاری پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS: حالت RUN:در این حالت پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS برنامه کاربر،اجرا شده و CPUبه ورودی و خروجی ها دسترسی دارد. در این وضعیت برنامه کاربر حالتREADONLYدارد،یعنی نمی توان برنامه جدیدی روی CPUارسال نمود.برای امنیت و چنانچه خطایی در برنامه یا سخت افزار وجود داشته باشد،CPUبصورت خودکار به حالت STOPمی رود

حالتSTOP:در این حالت پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS برنامه کاربر اجرا نمی شود وCPUدر حالت توقف بوده و دسترسی به ورودی و خروجی ها وجود ندارد.در این وضعیت می توان برنامه را بهPLCارسال نمود یا از PLCبرنامه ان را خواند.

حالت TERM:در این حالت پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS هنگامی که کامپیوتر بهPLCمتصل است،استفاده می شود.در این وضعیت امکان تغییر دادن مدهای کاری CPUتوسط نرم افزار وجود دارد.

پورت ارتباطی زیمنس : امکان ارتباط CPU زیمنس را با شبکه های صنعتی زیمنس و کامپیوتر و دیگر دستگا ههای جانبی فراهم میکند. دقت نمایید که ارتباط بینPLCبا کامپیوتر از طریق استاندارد RS232می باشد. بعضی از انواع پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS دارای دو پورت ارتباطی می باشندو از این پورت ها جهت اتصال به پنل های نمایشی و پروگرامر استفاده می شود.

کانکتور ارتباطی زیمنس : در پپی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS زیمنس از یک کانکتور زیمنس جهت ارتباط بینCPU زیمنس با واحدهای توسعه یافته استفاده می شود. از این کانکتور زیمنس برای ارتباط بین واحد مرکزی CPU زیمنس با واحدهای توسعه و یا ارتباط بین واحدهای توسعه بکار می رود. در صورت نیاز به اضافه نمودن واحدهای دیگر ورودی و خروجی به پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS از این کانکتور استفاده می شود. اگر در کنترل فرایندهای صنعتی تعداد I/Oها افزایش یابد،باید از ماژول های افزایشی استفاده نمود.

کارت های افزایشی زیمنس : این کارت ها به ورودی و خروجی هایی که به صورت ONBOARDروی پی ال سی PLC S7-200 زیمنس SIEMENS وجود دارد. اضافه می شوند.این کارت ها میتوانند مانند PLCبر روی RAIL نصب شوند. معمولا کارت های افزایشی در سمت راست پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS قرار می گیرند.

نصب پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS بر روی ریل های استاندارد: پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS نیز همانند سایر کنترل کننده ها می تواند بر روی ریل های استاندارد قرار گیرد. جهت انجام این کار قلاب موجود در پشت پی ال سی PLC S7-200 زیمنس SIEMENS را روی ریل قرار داده،سپس اسلاید موجود در پشت پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS را به طرف پایین کشیده و سپس طرف دیگر ریل را نیز وارد قلاب می کنیم،در پایان کار اسلاید را رها می نماییم.

در پشت پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS یک اسلاید تعبیه شده است که توسط این اسلاید زیمنس پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS می تواند به ریل متصل شود. در ضمن جهت اتصال واحدهای گسترش یافته نیز می توان از ریل های استاندارد استفاده نمود.

اتصال تغذیه به پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS :اتوماسیون صنعتی زیمنس پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS در دو نوع AC , DC موجود می باشند. کاربرد نوع AC از DCبیشتر می باشد. در پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS دو ترمینال جهت اتصال تغذیه تعبیه شده است.

در پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS که دارای تغذیه AC می باشند،از برق شهر ۲۲۰VAC جهت تغذیه استفاده می شود. این سری از پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS ها پس از دریافت برق شهر، بر روی دو ترمینال دیگر که با نام های LوM مشخص شده است ،ولتاژ ۲۴VDC را تولید می کنند. از این سطح ولتاژ جهت اتصال سنسورها و یا اتصال ورودی ها استفاده می شود.خروجی ۲۴VDC که توسط پپی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS تولید می شود،معمولا دارای سطح جریانی برابر۱۰۰ میلی امپر می باشد.

پارامترهای پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS Start up after POWER ON (راه اندازی CPU بعد از وصل تغذیه) در این قسمت می‌توان حالت‌های شروع به کار CPU را تعیین نمود که سه حالت قابل تنظیم می‌باشد

• :No restart (stay in stop mode) در صورت انتخاب این حالت پس از وصل کردن تغذیه CPU, پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS به حالت STOP می‌رود.

• :Warm restart-RUN در صورت انتخاب این حالت پس از وصل کردن تغذیه CPU, پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS به حالت RUN می‌رود و مهم نیست که قبل از خاموش شدن در مد STOP بوده یا در مد RUN .

• :Warm restart-mode before power off در صورت انتخاب این حالت پس از وصل کردن تغذیه پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS به آخرین حالت خود قبل از خاموش شدن باز می‌گردد.

توجه داشته باشید که CPUهای ۱۲۰۰ فقط راه‌اندازی WARM دارند و راه‌اندازی Cold و hot را ساپروت نمی‌کنند.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS جدیدترین و پیشرفته‌ترین سری PLC زیمنس که با نرم افزار Step7 Professional V12 به بالا قابل برنامه نویسی است.

امکانات به روز شده در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS :

افزایش عملکرد از طریق

اجرای سریعتر فرمان

برنامه های افزودنی زبان

انواع جدید داده ها

تولید کد بهینه شده

راه اندازی موثر و بهینه سازی سریع درایوها و کنترل ها در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS

در صورت بروز مشکل و خرابی CPU داده‌ها در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS از بین نخواهند رفت و پشتیبان گیری به طور خودکار انجام می شود.

حلقه PROFINET IO تضمین می کند که همه گره ها در صورت وقفه در دسترس باشند.

مهندسی استاندارد پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS کاملا همگام سازی شده با Tia Portal است و به سهولت داده ها را کنترل می کند.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS  سی پی یو هایی که دارای نمایشگر برای اطلاعات متنی ساده هستند.

تنظیم آدرس IP CPU و تنظیمات اضافی شبکه بطور مستقیم

نصب سریع و آسان قطعات اضافی مانند قطع کننده های مدار مینیاتوری ، رله ها و غیره در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS

گسترش مرکزی با ماژول های سیگنال در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS برای سازگاری انعطاف پذیر با هر برنامه

کابل کشی سیستم برای ماژول های سیگنال دیجیتال در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS برای اتصال سریع و واضح تنظیم شده به حسگرها و محرکها در این زمینه و سیم کشی ساده

استفاده از حداکثر ۳۰ ماژول سیگنال در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS، ماژول های ارتباطی و ماژول های فن آوری از طریق ماژول رابط PROFINET IM 155-5 برای سیستم ET 200MP I / O

تشخیص سیستم یکپارچه

تشخیص سیستم یکپارچه برای CPU ها ، به طور پیش فرض فعال شده است:

نمایش متن مداوم اطلاعات تشخیصی سیستم در صفحه نمایش پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS ، حتی برای پیامهای درایو. پیامها حتی اگر CPU در حالت STOP باشد به روز می شود.

مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS

مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS

کوچکترین عضو خانواده PLC های زیمنس است و که به سبب قیمت مناسب و ماژولار بودن برای مبتدیان و امور آموزشی بسیار مناسب می‌باشد جدید ترین سری مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS لوگو ۸ نام دارد (LOGO 8)

مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS یک PLC عالی برای بروژه‌های کوچکتر یک PLC عالی برای شروع یادگیری برنامه نویسی

هرچند مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS را نباید دست کم گرفت چرا که با وجود اندازه کوچک خود قادر به انجام کارهای پیشرفته زیادی می‌باشد

شما می توانید نه تنها برنامه نویسی اولیه مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS را انجام دهید. بلکه مفاهیم پیشرفته تری مانند سیگنال های آنالوگ ، کنترل PID ، ورود به سیستم داده ها و برنامه نویسی HMI. شما حتی می توانید PLC را از تلفن هوشمند خود کنترل کنید.

حتی می توانید مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS را با سایر PLCهای زیمنس  مانند S7-1200 وصل و یکپارچه کنید. این باعث می شود مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS بسیار قدرتمند باشد. بدین ترتیب ، شما می توانید از آن در سیستم های بزرگتر استفاده کنید.

همانطور که گفته شد آخرین نسخه‌ مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS این سری PLC LOGO8 هست و دارای ماژول‌های مختلفی نیز می‌باشد و به صورت های مختلفی عرضه شده است با ولتاژهای مختلف با خروجی رله‌ای و غیر رله ای یا ترانزیستوری.

جهت تامین انرژی مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS منبع تغذیه تعبیه شده است که کوچک و در اندازه های ماژول های این سری است.

نصب مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS بسیار راحت می‌باشد و نیازمند حداقل سیم کشی می باشد.

مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS در سیستم‌ها با ماشین های ساده ، اتوماسیون ساختمان یا در کاربردهای متنوعی از بخش های فراوان قابل اجرا هستند.

درایو SIMATIC V20 زیمنس SIEMENS

درایو SIMATIC V20 زیمنس SIEMENS

درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS از تجهیزاتی است که برای ایجاد یک رفتار تعریف شده در دور و وضعیت گردش موتور الکتریکی از آنها استفاده می گردد. اینورتور یا موتور اینورتور با استفاده از یک مدار دیجیتال جریان متناوب به وجود می‏‌آورد. در حقیقت یک اینورتور موتور دارای سوئیچ های با سرعت بالائی است که می توانند در یک ثانیه هزاران بار قطع و وصل شوند.

درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS به کمک این سیگنال‌های خاموش و روشن م یتوان موج الکتریکی به موتور فرستاد و با تغییر میزان این خاموش و روشن شدن‌ها اینورتور می‌تواند فرکانس‌های مختلفی ایجاد کند. اینورتور موتور که گاهی، درایو کنترل دور یا درایو فرکانس متغیر نیز نامیده می‌شود کاربردهای فراوان در صنعت دارد.

درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS می‌تواند به صورت دستی یا اتوماتیک یک موتور را راه اندازی یا متوقف نماید، رو به جلو یا عقب (راست گرد چپ گرد) حرکت دهد و یا با سرعت و گشتاور تنظیم شده‌ای به حرکت در آورده و در مقابل اضافه بار و فالت ها محافظت کند. دامنه استفاده از درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS بسته به کاربردهای مختلف از مصارف معمول نظیر کامپیوتر، ماشین فاکس، سیستم‌های گرمایش و سرمایش تا مصارف صنعتی پیچیده مانند خطوط تولید روباتیک می تواند باشد.

درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS در کاربردهای مختلف مانند سیستم‌های سرور یا کنترل کننده دور موتور با فیدبک در الکتروموتورهای AC و DC استفاده می‌گردد. درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS دور موتور می‌توانند دور موتور را به صورت پیوسته از صفر تا چندین برابر دور نامی تغییر دهند. تنظیم دور موتور در الکتروموتورها علاوه بر کاربردهای فراوان در پروسه‌های صنعتی، منجر به صرفه جوئی مصرف انرژی نیز میگردد. علاوه بر آن درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS در راه اندازی موتور، جریان شروع کار و استارت موتور از شبکه را به میزان زیادی کاهش میدهند. بطوریکه این جریان خیلی کمتر از جریان نامی موتور است.

درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS می توانند موتور را بطور نرم و کاملا کنترل شده استارت و استاپ نمایند. زمان استارت و استاپ را میتوان به دقت تنظیم نمود به صورتی که این زمان کسری از ثانیه و یا صدها دقیقه باشد.

امروزه کاربردهای بسیاری برای استفاده از درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS در صنعت اتوماسیون می‌توان نام برد مانند: ماشین‌های CNC، موتورهای آسانسور، نوار نقاله، کنترل یک ولو و …

توانائی درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS در استارت و استاپ نرم و کنترل دور موتور موجب کاهش قابل ملاحظه تنشهای مکانیکی در کوپلینگ‌ها در تمامی ادوات دوار متصل به هم می گردد.

درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS به دلیل داشتن IGBT های قوی در صنعت بیشتر کاربرد دارد به عنوان مثال در کارخانه سیمان و تمام صنایع که نیاز به کنترل موتور دارند.

 با استفاده از ماژول شبکه درایو SIMATIC DRIVR V20 زیمنس SIEMENS می توان درایوها را وارد شبکه پروفی باس نمود.

درایو میکرومستر MICROMASTER زیمنس SIEMENS

درایو میکرومستر MICROMASTER زیمنس SIEMENS درایو SIMATIC DRIVR میکرومستر MICROMASTER زیمنس SIEMENS دسته ای از درایو های زیمنس هستند که برای کاربردهای عمومی استفاده می شوند البته منظور از عمومی کار های ساده و پیش پا افتاده نیست این درایو ها جزو پرفروش ها هستند و یکی از پر استفاده ترین محصولات در صنایع دنیا هستند.در ۴ دسته تولید شده اند ۴۱۰ و ۴۲۰ و ۴۳۰ و ۴۴۰ که مد ۴۱۰ آن در حال حاضر توقف تولید است، ولی مابقی در رنج های متفاوت حتی تا ۲۵۰ کیلو وات تولید می شوند. با توجه به پشتیبانی قدرتمند زیمنس در تولید اینورتر های صنعتی و استفاده از قطعات با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب آن ها سبب شده که میکرومستر در میلیون ها پروژه در سراسر دنیا استفاده شود.یکی از مهم ترین ویژگی این درایوها طراحی ماژولار آن ها است در این طراحی واحد های مختلف درایو از جمله برد پاور ، برد cpu ، برد i/o و . . . مجزا از هم بوده و از طریق سوکت ها و کانکتورها به هم متصل می شوند این ویژگی ماژولار بودن درایو به فرآیند عیب یابی و تعمیر کمک شایانی می کند شرکت زیمنس این درایو را نه فقط به عنوان یک درایو بلکه به عنوان یک نسل معرفی کرده است. برخی از فالتهای پرتکرار درایو میکرومستر:
  • F0001 :خطای اضافه جریان
دلایل :  معیوب بودن الکتروموتور ، نقص در کابلها و اتصالات ، زمان کم برای ACC  ، اتصال کوتاه در بخش پاور و IGBT
  • F0003 :خطای کاهش ولتاژ
دلایل : سطح ولتاژ ورودی کم است ، خازنها معیوب هستند ، مدارهای داخلی محاسباتی معیوب هستند و …..
  • F0004 :خطای افزایش دما
دلایل : فن سوخته است ، فن بدرستی جریان هوا ایجاد نمیکند، فضای اطراف درایو گرم بوده و تهویه صورت نمیگیرد، تنظیمات درایو مثل فرکانس کریر نامناسب انتخاب شده اند.
ELECTRONICS
New
  • New
  • FEATURED
  • SALES

پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS در بسیاری از پروژه ها در سراسر جهان استفاده میشود و امتحان خود را میلیون ها بار پس داده است.

یکی از مزایای پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS این است که فضای نصب ناچیزی را اشغال می‌کند و از طراحی ماژولار بهره می‌برد. تعداد زیادی از پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS می‌تواند برای بسط دادن یک پروژه و یا شروع یک پروژه جدید به کار رود سیماتیک به استمرار و کیفیت شناخته شده و ابزاری هست که شما می‌توانید نسبت به آینده پروژه خود روی آن حساب کنید این قطعات توسط نرم‌افزار TIA PORTAL برنامه نویسی می‌شوند.

با این که تکنولوژی همواره در حال پیشرفت هست بخش اتوماسیون صنعتی نیز همواره از این قائده مستثنی نبوده و همیشه دنباله رو پیشرفت تکنولوژی در حال توسعه خود بوده.

یکی از قابلیت‌های کار آمد پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS توانایی افزایش حافظه با استفاده از کارت حافظه می‌باشد. پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS به عنوان کنترل کننده اصلی در خط تولید استفاده می‌شود به سبب قدرت پردازش بالایی که دارا می‌باشد.

ناگفته نمایند جهت برنامه نویسی کردن و استفاده از این CPU نیاز به دانش راجب به اتوماسیون صنعتی می‌باشد و همچنین نیاز‌مند آشنایی با نرم افزار Step7 می‌باشد.

استانئارد‌های این پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS به شرح زیر می‌باشد:

Inc:ULS08 تجهیزات کنترل صنعتی CSAC22.2NO.142 انجمن استاندارد کانادا و استانداردهای اتحادیه اروپا را نیز کسب کرده است PG کابل برای برنامه نویسی پی ال سی SIMATIC PLC S7-300 زیمنس SIEMENS استفاده می‌شود به وسیله آن میتوان چندین CPU را به هم متصل کرد و همچنین با دیگر CPUهای PLCS7 ارتباط برقرار کرد. به وسیله‌ی کابل پروفی‌باس می‌توان چندیدن CPU را به هم متصل کرد.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS

خانواده پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS از ماژول های زیر تشکیل شده است: کنترلر جمع و جور با اجراهای متفاوت در انواع مختلف کنترل کننده های AC یا DC با برد گسترده ، گسترش کنترلر به طور مستقیم بر روی CPU

فضای نصب پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS

ماژول های مختلف سیگنال دیجیتال و آنالوگ،  ماژول ارتباطی (RS232 / RS485) برای ارتباط ، از طریق اتصال نقطه به نقطه، سوئیچ اترنت با ۴ پورت برای اجرای بسیاری از توپولوژی های مختلف شبکه، واحد تغذیه تثبیت شده PS 1207 ، ولتاژ خطV AC  ۱۱۵/۲۳۰ ، دارای ولتاژ ۲۴ ولت DC

 استانداردهای بین المللی پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS :

VDE ، UL ، CSA و FM ، ISO 9001

موارد استفاده پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS

استفاده از پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS  در سیستم های جایگذاری ، سیستم های نوار نقاله، آسانسور و پله برقی، تجهیزات حمل و نقل مواد، ماشین آلات فلزکاری، دستگاه های بسته بندی، دستگاه های چاپ، دستگاه های نساجی، سیستم های اختلاط، کارخانه های تصفیه آب شیرین

استفاده از پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS تصفیه خانه های فاضلاب، نمایشگرهای خارجی، ایستگاه های توزیع برق، کنترل دمای اتاق، کنترل سیستم گرمایش / سرمایش

استفاده از پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS در مدیریت انرژی، سیستم های ضد حریق، تهویه هوا، کنترل روشنایی، کنترل پمپ، سیستم های کنترل امنیت

پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS مجهز به ارتباطات مختلف است

مکانیسم پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS :

 رابط PROFINET انتگرال

 اتصال نقطه به نقطه از طریق ماژول های ارتباطی

رابط PROFINET

رابط انتفاعی PROFINET ارتباط با:

 دستگاه برنامه نویسی

 دستگاه های HMI

 سایر کنترلرهای SIMATIC

در پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS پروتکل های زیر پشتیبانی می شوند:

 TCP / IP

 ISO-on-TCP• ارتباط S7

در پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS  موارد زیر قابل اتصال است:

دستگاه برنامه نویسی PG و رایانه های شخصی از طریق کابل استانداردCAT5

S7-1200 با ویژگی های زیر مشخص می شود:

 عملیات بدون عارضه در پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS :

دستورات استاندارد قدرتمند و ساده برای استفاده

همراه با نرم افزار برنامه نویسی کاربر پسند

ویژگی های استثنایی در زمان واقعی:

عملکردهای ویژه وقفه ، شمارنده سریع و خروجی پالس

اجازه استفاده حتی با فرآیندهای حساس به زمان.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS با برنامه های ملی و بین المللی مطابقت دارد

استانداردها پی ال سی SIMATIC PLC S7-S1200 زیمنس SIEMENS :

 UL 508

 CSA C22.2 شماره ۱۴۲

 FM کلاس I ، div. 2 ، گروه A ، B ، C ، D؛ T4A کلاس I ، منطقه ۲ ، IIC ، T4

 VDE 0160

 EN 61131-2

 الزامات بخشنامه EMC مطابق با

EN 50081-1 ، ۵۰۰۸۱-۱ و ۵۰۰۸۲-۲

پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS به سبب قدرت فوق‌العاده بالای پردازش خود ملقب به ستون فقرات کنترل کننده‌های هوشمند در صنعت هست و برای کار‌های فشرده و پیچیده‌تر بسیار کار آمد هستند.

همیشه انتخاب ابزار مناسب جهت استفاده در اتوماسیون صنعتی به یک معضل تبدیل شده است چرا که باید براساس برنامه و نوع عملکرد تعیین شود. خوشبختانه پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS به سبب منعطف پذیر بودن خود در صنعت گزینه بسیار کارآمدی است. پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS دارای انواع مختلفی می‌باشد که توسط مهندسین آلمانی شرکت زیمنس طراحی شده است و این شرکت نیز همواره در حال بهبود کیفیت پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS می‌باشد لازم به ذکر است که این کنترلر یکی از ایمن ترین هاست.

قطعات پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS به راحتی قابل تهیه می‌باشد از این نظر اپراتورهای کارخانجات با اطمینان خاطر می‌توانند اقدام به خرید کنند.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS برای عملکردهای نیمه سنگین و سنگین طراحی شده است پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS بسیار کار آمد و قدرتمند می‌باشد.

عملکرد همزمان چندین سی پی یو به وسیله یک کنترل کننده مرکزی از ویژگی‌های پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS است. با این قابلیت کار‌های پیچیده تقسیم شده و بین مابقی کنترل کننده‌ها پخش می‌شود. پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS دارای رابط هایی هست که مستقیما به CPU متصل می شوند به عنوان مثال برای فرایند کنترل به بخش های مختلفی تقسیم می شوند مانند کنترل بخش HMI و برنامه نویسی یک خط برای اجزای کنترل حرارتی و اتصال مورد نیاز به سیستمهای ERP و MES

طراحی مدولار و بدون فن ، سطح بالایی از قابلیت ارتقاء ، گزینه های گسترده ارتباطی و شبکه ای ، اجرای ساده ساختارهای توزیع شده و کاربر پسند ، پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS را به یک راه حل ایده آل حتی برای خواستارترین کارها در میانه تا زیاد تبدیل کرده است. در صورت گسترش پروژه در هر بازه زمانیای کنترلر میتواند به وسیله ماژول قابلیتهایش افزایش یابد.

سیستم اتوماسیون پی ال سی SIMATIC PLC S7-400 زیمنس SIEMENS از لحاظ طراحی مدولار است. دارای طیف گسترده ای از ماژول ها است که می توانند به صورت جداگانه استفاده شوند.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS در واقع یک PLC کوچک به شمار می رود که جایگزین مناسب سیستم های رله ای است و تعداد محدودی ورودی و خروجی را پشیبانی می کند. پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS برای کنترل دستگاه های کوچک مانند سیستم های تراشکاری اتومات و موارد مشابه استفاده می شود. پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS ارزان، غیرمازولار و قابلیت گسترش محدودی دارد که شامل یک سری از کارت های جانبی برای ارتباط با اینورتر و مثال ان می باشد.و به سه زبان LAD,STL,FBD قابل برنامه نویسی است. چند مدل از پپی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS :CPU221-222-224-226-226XM می باشد.CPU221 قابلیت گسترش را ندارد ولی CPU222 تا ۲ مازول توسعه می یابد.

توجه:برای download برنامه پپی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS نیاز به یک رابط ppi وrs232داریم.

مدهای کاری پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS: حالت RUN:در این حالت پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS برنامه کاربر،اجرا شده و CPUبه ورودی و خروجی ها دسترسی دارد. در این وضعیت برنامه کاربر حالتREADONLYدارد،یعنی نمی توان برنامه جدیدی روی CPUارسال نمود.برای امنیت و چنانچه خطایی در برنامه یا سخت افزار وجود داشته باشد،CPUبصورت خودکار به حالت STOPمی رود

حالتSTOP:در این حالت پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS برنامه کاربر اجرا نمی شود وCPUدر حالت توقف بوده و دسترسی به ورودی و خروجی ها وجود ندارد.در این وضعیت می توان برنامه را بهPLCارسال نمود یا از PLCبرنامه ان را خواند.

حالت TERM:در این حالت پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS هنگامی که کامپیوتر بهPLCمتصل است،استفاده می شود.در این وضعیت امکان تغییر دادن مدهای کاری CPUتوسط نرم افزار وجود دارد.

پورت ارتباطی زیمنس : امکان ارتباط CPU زیمنس را با شبکه های صنعتی زیمنس و کامپیوتر و دیگر دستگا ههای جانبی فراهم میکند. دقت نمایید که ارتباط بینPLCبا کامپیوتر از طریق استاندارد RS232می باشد. بعضی از انواع پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS دارای دو پورت ارتباطی می باشندو از این پورت ها جهت اتصال به پنل های نمایشی و پروگرامر استفاده می شود.

کانکتور ارتباطی زیمنس : در پپی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS زیمنس از یک کانکتور زیمنس جهت ارتباط بینCPU زیمنس با واحدهای توسعه یافته استفاده می شود. از این کانکتور زیمنس برای ارتباط بین واحد مرکزی CPU زیمنس با واحدهای توسعه و یا ارتباط بین واحدهای توسعه بکار می رود. در صورت نیاز به اضافه نمودن واحدهای دیگر ورودی و خروجی به پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS از این کانکتور استفاده می شود. اگر در کنترل فرایندهای صنعتی تعداد I/Oها افزایش یابد،باید از ماژول های افزایشی استفاده نمود.

کارت های افزایشی زیمنس : این کارت ها به ورودی و خروجی هایی که به صورت ONBOARDروی پی ال سی PLC S7-200 زیمنس SIEMENS وجود دارد. اضافه می شوند.این کارت ها میتوانند مانند PLCبر روی RAIL نصب شوند. معمولا کارت های افزایشی در سمت راست پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS قرار می گیرند.

نصب پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS بر روی ریل های استاندارد: پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS نیز همانند سایر کنترل کننده ها می تواند بر روی ریل های استاندارد قرار گیرد. جهت انجام این کار قلاب موجود در پشت پی ال سی PLC S7-200 زیمنس SIEMENS را روی ریل قرار داده،سپس اسلاید موجود در پشت پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS را به طرف پایین کشیده و سپس طرف دیگر ریل را نیز وارد قلاب می کنیم،در پایان کار اسلاید را رها می نماییم.

در پشت پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS یک اسلاید تعبیه شده است که توسط این اسلاید زیمنس پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS می تواند به ریل متصل شود. در ضمن جهت اتصال واحدهای گسترش یافته نیز می توان از ریل های استاندارد استفاده نمود.

اتصال تغذیه به پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS :اتوماسیون صنعتی زیمنس پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS در دو نوع AC , DC موجود می باشند. کاربرد نوع AC از DCبیشتر می باشد. در پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS دو ترمینال جهت اتصال تغذیه تعبیه شده است.

در پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS که دارای تغذیه AC می باشند،از برق شهر ۲۲۰VAC جهت تغذیه استفاده می شود. این سری از پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS ها پس از دریافت برق شهر، بر روی دو ترمینال دیگر که با نام های LوM مشخص شده است ،ولتاژ ۲۴VDC را تولید می کنند. از این سطح ولتاژ جهت اتصال سنسورها و یا اتصال ورودی ها استفاده می شود.خروجی ۲۴VDC که توسط پپی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS تولید می شود،معمولا دارای سطح جریانی برابر۱۰۰ میلی امپر می باشد.

پارامترهای پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS Start up after POWER ON (راه اندازی CPU بعد از وصل تغذیه) در این قسمت می‌توان حالت‌های شروع به کار CPU را تعیین نمود که سه حالت قابل تنظیم می‌باشد

• :No restart (stay in stop mode) در صورت انتخاب این حالت پس از وصل کردن تغذیه CPU, پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS به حالت STOP می‌رود.

• :Warm restart-RUN در صورت انتخاب این حالت پس از وصل کردن تغذیه CPU, پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS به حالت RUN می‌رود و مهم نیست که قبل از خاموش شدن در مد STOP بوده یا در مد RUN .

• :Warm restart-mode before power off در صورت انتخاب این حالت پس از وصل کردن تغذیه پی ال سی SIMATIC PLC S7-200 زیمنس SIEMENS به آخرین حالت خود قبل از خاموش شدن باز می‌گردد.

توجه داشته باشید که CPUهای ۱۲۰۰ فقط راه‌اندازی WARM دارند و راه‌اندازی Cold و hot را ساپروت نمی‌کنند.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS

پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS جدیدترین و پیشرفته‌ترین سری PLC زیمنس که با نرم افزار Step7 Professional V12 به بالا قابل برنامه نویسی است.

امکانات به روز شده در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS :

افزایش عملکرد از طریق

اجرای سریعتر فرمان

برنامه های افزودنی زبان

انواع جدید داده ها

تولید کد بهینه شده

راه اندازی موثر و بهینه سازی سریع درایوها و کنترل ها در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS

در صورت بروز مشکل و خرابی CPU داده‌ها در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS از بین نخواهند رفت و پشتیبان گیری به طور خودکار انجام می شود.

حلقه PROFINET IO تضمین می کند که همه گره ها در صورت وقفه در دسترس باشند.

مهندسی استاندارد پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS کاملا همگام سازی شده با Tia Portal است و به سهولت داده ها را کنترل می کند.

پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS  سی پی یو هایی که دارای نمایشگر برای اطلاعات متنی ساده هستند.

تنظیم آدرس IP CPU و تنظیمات اضافی شبکه بطور مستقیم

نصب سریع و آسان قطعات اضافی مانند قطع کننده های مدار مینیاتوری ، رله ها و غیره در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS

گسترش مرکزی با ماژول های سیگنال در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS برای سازگاری انعطاف پذیر با هر برنامه

کابل کشی سیستم برای ماژول های سیگنال دیجیتال در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS برای اتصال سریع و واضح تنظیم شده به حسگرها و محرکها در این زمینه و سیم کشی ساده

استفاده از حداکثر ۳۰ ماژول سیگنال در پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS، ماژول های ارتباطی و ماژول های فن آوری از طریق ماژول رابط PROFINET IM 155-5 برای سیستم ET 200MP I / O

تشخیص سیستم یکپارچه

تشخیص سیستم یکپارچه برای CPU ها ، به طور پیش فرض فعال شده است:

نمایش متن مداوم اطلاعات تشخیصی سیستم در صفحه نمایش پی ال سی SIMATIC PLC S7-1500 زیمنس SIEMENS ، حتی برای پیامهای درایو. پیامها حتی اگر CPU در حالت STOP باشد به روز می شود.

مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS

مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS

کوچکترین عضو خانواده PLC های زیمنس است و که به سبب قیمت مناسب و ماژولار بودن برای مبتدیان و امور آموزشی بسیار مناسب می‌باشد جدید ترین سری مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS لوگو ۸ نام دارد (LOGO 8)

مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS یک PLC عالی برای بروژه‌های کوچکتر یک PLC عالی برای شروع یادگیری برنامه نویسی

هرچند مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS را نباید دست کم گرفت چرا که با وجود اندازه کوچک خود قادر به انجام کارهای پیشرفته زیادی می‌باشد

شما می توانید نه تنها برنامه نویسی اولیه مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS را انجام دهید. بلکه مفاهیم پیشرفته تری مانند سیگنال های آنالوگ ، کنترل PID ، ورود به سیستم داده ها و برنامه نویسی HMI. شما حتی می توانید PLC را از تلفن هوشمند خود کنترل کنید.

حتی می توانید مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS را با سایر PLCهای زیمنس  مانند S7-1200 وصل و یکپارچه کنید. این باعث می شود مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS بسیار قدرتمند باشد. بدین ترتیب ، شما می توانید از آن در سیستم های بزرگتر استفاده کنید.

همانطور که گفته شد آخرین نسخه‌ مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS این سری PLC LOGO8 هست و دارای ماژول‌های مختلفی نیز می‌باشد و به صورت های مختلفی عرضه شده است با ولتاژهای مختلف با خروجی رله‌ای و غیر رله ای یا ترانزیستوری.

جهت تامین انرژی مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS منبع تغذیه تعبیه شده است که کوچک و در اندازه های ماژول های این سری است.

نصب مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS بسیار راحت می‌باشد و نیازمند حداقل سیم کشی می باشد.

مینی پی ال سی لوگو MINI PLC LOGO زیمنس SIEMENS در سیستم‌ها با ماشین های ساده ، اتوماسیون ساختمان یا در کاربردهای متنوعی از بخش های فراوان قابل اجرا هستند.

GAMING COLLECTION

Sony Playstation 4 Dualshok Controller

INNOVATIVE GADGETS

OUR PARTNERS

Vitra
Magisso
Louis Poulsen
KLÖBER
Joseph Joseph
Hay
Flos
Eva Solo
Alessi