PLC زیمنس

PLC زیمنس

PLC زیمنس

PLC زیمنس

امروزه، بزرگترین ویژگی مثبت PLC های زیمنس در این است که قابلیت تکرار عملیات یا فرآیند در حین جمع آوری و انتقال اطلاعات را دارد و برتری دوم و مهم آن، ماژولار بودن آن است که به این معنی است که می توانید انواع دستگاه های ورودی و خروجی را با هم ترکیب و مطابقت دهید تا به بهترین وجه با برنامه شما مطابقت داشته باشد و این PLC زیمنس نیاز به سیم کشی مجدد و افزودن سخت افزار اضافی برای هر ساختار بندی تازه می تواند منطق را از بین می بردند و سیستم جدید عملکرد کنترل ها را به شدت افزایش داد و در عین حال فضای کابینت را که منطق را در خود جای داد کاهش داد که در حالی که منطق راهنمای این پی ال سی و تنها زبان برنامه نویسی PLC زیمنس نیست و اطلاعات ما تعدادی از زبان هایی را که برای برنامه نویسی PLC زیمنس استفاده می شوند، فهرست می کند.

البته نمودار نردبانی منطق نردبان سنتی زبان برنامه نویسی گرافیکی است. برنامه‌نویسی که در ابتدا با کنتاکت‌های ساده‌ای که باز و بسته شدن رله‌ها را شبیه سازی می‌کردند. PLC زیمنس یک کنترل کننده منطقی برنامه ریزی پذیر و یک سیستم کنترل کامپیوتری صنعتی است که به طور مداوم وضعیت دستگاه های ورودی را نظارت می کند و بر اساس یک برنامه سفارشی برای کنترل وضعیت دستگاه های خروجی تصمیم می گیرد که تقریباً هر خط تولید، عملکرد ماشین یا فرآیند را می توان با استفاده از این نوع سیستم کنترل PLC زیمنس تا حد زیادی بهبود بخشید.

امروزه سیستم های PLC زیمنس در بازار وجود دارد که به غیر از هزینه، باید مواردی را در زمان تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک با نیازهای برنامه شما مطابقت دارد، در نظر بگیرید که مواردی که در هنگام خرید PLC زیمنس در نظر گرفته می شود شامل این است که آیا سیستم با ولتاژ AC یا DC تغذیه می شود؟ آیا PLC زیمنس حافظه کافی برای اجرای برنامه کاربری من دارد؟ آیا سیستم به اندازه کافی سریع اجرا می شود تا نیازهای برنامه من را برآورده کند؟ و برای برنامه ریزی PLC زیمنس از چه نوع نرم افزاری استفاده می شود؟ آیا PLC زیمنس قادر خواهد بود تعداد ورودی ها و خروجی های مورد نیاز برنامه من را مدیریت کند؟ و در صورت نیاز برنامه شما، آیا PLC زیمنس می تواند ورودی ها و خروجی های آنالوگ یا شاید ترکیبی از ورودی ها و خروجی های آنالوگ و گسسته را مدیریت کند.